POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADAMA GALUS

POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADAMA GALUS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Adama Galus zamieszkałego w Oleśnicy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony 6 maja 2017 r. około godziny 13:00 wyszedł z jednego z hoteli w Nysie i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Adam Galus

ur. 30.05.1988

zam. Oleśnica

Rysopis: ok. 187 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, waga ok.60 kg, włosy krótkie, brązowe, widoczne braki w uzębieniu, znak szczególny to tatuaż na lewym barku przedstawiający kod kreskowy.

Ubrany był w biało-szary dres, niebieskie półbuty, bluzkę z nadrukiem „Gmina Oleśnica”

Zaginiony  6 maja 2017  roku wyszedł z hotelu  w Nysie  i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Adama Galus, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Previous 72 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ
Next POLICJANCI CBŚP ZLIKWIDOWALI POD DZIAŁDOWEM LABORATORIUM AMFETAMINY, A W MARKACH ZABEZPIECZYLI 10 LITRÓW PŁYNNEJ W BUTELKACH Z HERBATĄ

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Majątek Polaków wynosi obecnie 6,5 bln zł. Do 2040 roku wzrośnie blisko dwukrotnie

W 2040 roku Polacy zgromadzą majątek wart ponad 18 bln zł – wynika z badania Polityka Insight Research dla Banku Zachodniego WBK. Po uwzględnieniu inflacji będzie to o 70 proc. więcej, niż mają

Wiadomości 0 Comments

ZBIÓRKA KRWI POD HASŁEM „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Opolu oraz Państwowa Straż Pożarna organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą”.

Wiadomości 0 Comments

„PRZYHAMUJ, ŻYCIE PRZED TOBĄ!” – IV EDYCJA ZA NAMI

Zakończyła się IV edycja opolskiej kampanii „Przyhamuj życie przed Tobą”. Statuetkę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu trafiła do rąk Kacpra Peikerta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nysie. To on okazał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź