USŁYSZAŁ BLISKO 60 ZARZUTÓW

USŁYSZAŁ BLISKO 60 ZARZUTÓW

Kryminalni zatrzymali 38-latka z Opola. Mężczyzna podejrzany jest o liczne włamania na terenie jednego z zakładów. Zdaniem śledczych z szafek ubraniowych kradł pieniądze, a także przedmioty osobiste. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu od lutego bieżącego roku otrzymywali zgłoszenia dotyczące włamań do szafek ubraniowych. Do zdarzeń dochodziło na terenie jednego z zakładów pracy na obrzeżach miasta. Zawiadomienia złożyli pokrzywdzeni, którzy zauważyli brak pozostawionych w szafkach pieniędzy i różnych przedmiotów osobistych.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Kryminalni typowali już osoby mogące  mieć związek z przestępstwami. Funkcjonariusze ustalili, że na teren firmy wchodziła osoba, której karta uprawniająca do wejścia straciła już ważność.

Osobą tą okazał się 38-latek z Opola. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli część skradzionych przedmiotów.  Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie mu 59 zarzutów kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

Previous POLICJANCI UCZESTNICZYLI W UROCZYSTOŚCIACH DNIA STRAŻAKA
Next ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Nyscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym między innymi za wymuszenia rozbójnicze. W pomieszczeniu, w którym się ukrywał kryminalni znaleźli blisko 0,5 kilograma narkotyków. Takie przestępstwo

Opole na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 200 KILOGRAMÓW LEWEGO TYTONIU

Policjanci wspólnie z celnikami zatrzymali 65-letniego mieszkańca Prudnika. Mężczyzna podejrzany jest o sprzedaż tytoniu bez polskich znaków akcyzy w prowadzonych przez siebie punktach handlowych. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 180 kilogramów

Opole na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS POLICYJNEJ KONTROLI

Głubczyccy policjanci zatrzymali kierowcę jeepa, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Szybko okazało się, że 49-letni mężczyzna przewozi na tylnym siedzeniu ponad 60 gramów narkotyków. Kilka godzin później w ręce

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź