USŁYSZAŁ BLISKO 60 ZARZUTÓW

USŁYSZAŁ BLISKO 60 ZARZUTÓW

Kryminalni zatrzymali 38-latka z Opola. Mężczyzna podejrzany jest o liczne włamania na terenie jednego z zakładów. Zdaniem śledczych z szafek ubraniowych kradł pieniądze, a także przedmioty osobiste. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu od lutego bieżącego roku otrzymywali zgłoszenia dotyczące włamań do szafek ubraniowych. Do zdarzeń dochodziło na terenie jednego z zakładów pracy na obrzeżach miasta. Zawiadomienia złożyli pokrzywdzeni, którzy zauważyli brak pozostawionych w szafkach pieniędzy i różnych przedmiotów osobistych.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Kryminalni typowali już osoby mogące  mieć związek z przestępstwami. Funkcjonariusze ustalili, że na teren firmy wchodziła osoba, której karta uprawniająca do wejścia straciła już ważność.

Osobą tą okazał się 38-latek z Opola. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli część skradzionych przedmiotów.  Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie mu 59 zarzutów kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

Previous POLICJANCI UCZESTNICZYLI W UROCZYSTOŚCIACH DNIA STRAŻAKA
Next ODPOWIEDZĄ ZA KRADZIEŻE MOTORÓW

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

PRZEJŚCIE W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM MOŻE KOSZTOWAĆ ŻYCIE

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Nysie. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący mercedesem potrącił nieprawidłowo przechodzącą przez jezdnię pieszą. 88-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Opole na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI I DEWASTACJA – 21-LATKOWIE Z ZARZUTAMI

Kryminalni z Opola zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o zniszczenie mienia. Dodatkowo funkcjonariusze w pokoju, który zajmował znaleźli blisko 100 gramów marihuany. Podczas przeszukania do mieszkania zapukał jego rówieśnik –

Opole na Sygnale 0 Comments

65-LATEK USŁYSZAŁ ZARZUT USZKODZENIA CIAŁA

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź