73 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

73 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu – insp. Adam Tychowicz, złożył kwiaty przed pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej w 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Na uroczystości obecni byli między innymi przedstawiciele władz różnego szczebla, służb mundurowych, kombatanci, harcerze oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

W 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, mieszkańcy Opolszczyzny spotkali się przed pomnikiem Armii Krajowej. W intencji poległych powstańców oraz cywili modlili się przedstawiciele duchowieństwa i kapelani służb mundurowych. Pod pomnikiem zostały zapalone znicze oraz złożone wieńce i wiązanki kwiatów.

Previous POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM TOMASZ KOCIOK
Next PÓŁMETEK WAKACJI ZA NAMI – PODSUMOWANIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM DARIUSZ CYBULSKI

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Wielkopolski X Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokutaury Krajowej w Poznaniu, poszukują Dariusza Cybulskiego.

Wiadomości 0 Comments

SEZON MOTOCYKLOWY ROZPOCZĘTY – APEL DO MOTOCYKLISTÓW

Policjanci ruchu drogowego spotkali się z młodzieżą podczas dnia otwartego w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu. Początek wiosny to dobry moment do rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Funkcjonariusze przy tej okazji, szczegółowo

Wiadomości 0 Comments

PODPISANIE POROZUMIENIA ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

Insp. Jarosław Kaleta – Komendant Wojewódzki Policji w Opolu podpisał porozumienie z płk. Adamem Jopek – Komendantem Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w sprawie współdziałania obu jednostek. Porozumienie określa m.in. zasady

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź