POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 0,5 KILOGRAMA NARKOTYKÓW

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 0,5 KILOGRAMA NARKOTYKÓW

Prudniccy kryminalni zatrzymali 2 młodych mieszkańców powiatu prudnickiego podejrzanych o przestępczość narkotykową. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 0,5 kilograma marihuany. W trakcie przeszukania prywatnych posesji śledczy oprócz narkotyków zabezpieczyli również specjalistyczny sprzęt do ich uprawy. Za takie czyny 19-latkom grozi teraz kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania dwóch 19-latków doszło 8 lutego na terenie jednej z miejscowości w powiecie prudnickim. Śledczy podejrzewali, że młodzi mężczyźni mogą mięć związek z przestępczością narkotykową. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się.

W trakcie przeszukania pomieszczeń znajdujących się na terenie dwóch prywatnych posesji policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 0,5 kg marihuany oraz krzewy konopi indyjskich w początkowej fazie wzrostu. Oprócz tego, funkcjonariusze znaleźli sprzęt do ich uprawy m. in. wentylatory, filtry powietrza oraz lampy, a także zabezpieczyli ponad 15 000 złotych.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie mieszkańcom powiatu prudnickiego zarzutów posiadania środków odurzających, a także posiadania sprzętu służącego do ich uprawy. Za takie przestępstwa obu 19-latkom grozi do 3 lat więzienia.

Previous "BEZPIECZNY I ŚWIADOMY SENIOR "
Next PODPISANIE POROZUMIENIA ZE STRAŻĄ GRANICZNĄ

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O PEDOFILIĘ W RĘKACH POLICJI

Namysłowscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli treści pornograficzne z udziałem nieletnich. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Musi się

Opole na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku z 18 czerwca, do którego doszło pomiędzy Opolem a Dąbrową. Na drodze krajowej nr 46 miał miejsce wypadek drogowy, w którym zginął kierujący motorem.

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANI O BRUTALNE POBICIE I KRADZIEŻ – ZOSTALI ARESZTOWANI

Kryminalni z Opola zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie. 27 i 36-latek mieli przypalać ogniem swoją ofiarę. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Teraz muszą się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź