STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Prudniccy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Niechlubny rekordzista w terenie zabudowanym jechał prawie 100 km/h za szybko. Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Prudniccy policjanci ruchu drogowego, dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Podczas minionego weekendu mundurowi w miejscowości Stare Kotkowice zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym.

Jednym z nich był 37-letni kierowca bmw, który w terenie zabudowanym jechał 146 km/h. Mieszkaniec gminy Głogówek przekroczył tym samym dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Znacznie mnie, ale również zdecydowanie za dużo, na liczniku miał 27-latek kierujący osobowy audi. Mieszkaniec powiatu krapkowickiego jechał 108 km/h.

Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. 27-latek dodatkowo został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych. W przypadku 37-latka sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowelizacją przepisów drogowych za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h) grozi utrata prawa jazdy.

Previous WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS POLICYJNEJ KONTROLI
Next RUSZYŁA IV EDYCJA KAMPANII „PRZYHAMUJ – ŻYCIE PRZED TOBĄ!”

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI Z OPOLA ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O PEDOFILIĘ

W policyjną zasadzkę, wpadł mieszkaniec powiatu opolskiego. Mężczyzna przez internet proponował seks 11-latce. 23-latek umówił się z dziewczynką niedaleko dworca PKP. Do spotkania jednak nie doszło, zamiast dziecka na miejscu

Opole na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O PEDOFILIĘ W RĘKACH POLICJI

Namysłowscy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli treści pornograficzne z udziałem nieletnich. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Musi się

Opole na Sygnale 0 Comments

OSIEDLE BEZ INTERNETU – WPADLI NA KRADZIEŻY KABLI

Straty sięgające nawet 11 000 złotych oraz przerwa w dostępie do Internetu. Policjanci zatrzymali 29 i 42-latka, na ,,gorącym uczynku”. Mieszkańcy Krapkowic usłyszeli zarzuty zniszczenia sieci telekomunikacyjnej. Za taki czyn

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź