STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

STRACILI PRAWO JAZDY ZA PRĘDKOŚĆ

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Prudniccy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Niechlubny rekordzista w terenie zabudowanym jechał prawie 100 km/h za szybko. Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Prudniccy policjanci ruchu drogowego, dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Podczas minionego weekendu mundurowi w miejscowości Stare Kotkowice zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym.

Jednym z nich był 37-letni kierowca bmw, który w terenie zabudowanym jechał 146 km/h. Mieszkaniec gminy Głogówek przekroczył tym samym dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Znacznie mnie, ale również zdecydowanie za dużo, na liczniku miał 27-latek kierujący osobowy audi. Mieszkaniec powiatu krapkowickiego jechał 108 km/h.

Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. 27-latek dodatkowo został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych. W przypadku 37-latka sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowelizacją przepisów drogowych za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h) grozi utrata prawa jazdy.

Previous WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS POLICYJNEJ KONTROLI
Next RUSZYŁA IV EDYCJA KAMPANII „PRZYHAMUJ – ŻYCIE PRZED TOBĄ!”

Może to Ci się spodoba

Opole na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI Z OPOLA I ,,ŁOWCY CIENI” ZATRZYMALI „KWINTO” POSZUKIWANEGO DO DWÓCH PRÓB ZABÓJSTWA

33-letniego Dariusza N. ps. Kwinto, poszukiwanego ENA przez legnicki sąd i dwoma listami gończymi zatrzymali w Świdnicy kryminalni i antyterroryści z KWP w Opolu oraz „łowcy cieni” z CBŚP. Mężczyzna

Opole na Sygnale 0 Comments

JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWA JAZDY

Blisko 3 500 skontrolowanych, a wśród nich 30 zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu. 9 kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego w

Opole na Sygnale 0 Comments

POTRĄCENIEM KOLEGI ZAKOŃCZYŁ SIĘ ŻART KIEROWCY Z 2 PROMILAMI

Policjanci z Brzegu zatrzymali 23-latka. Mężczyzna podejrzany jest o potrącenie swojego kolegi, gdy nietrzeźwy prowadził osobowego fiata. Jak tłumaczył chciał go jedynie wystraszyć. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź