World of Warcraft: Jak dostać się do Nazjatar

World of Warcraft: Jak dostać się do Nazjatar

Dostanie się do Nazjataru jest niezwykle proste, jeśli gracze posiadają odpowiednią reputację, osiągnęli 50 poziom i są na bieżąco z fabułą.

Mistrzowie Sojuszu i Hordy czasami gubią się w tym, jak dostać się do następnej strefy. Tak jest w przypadku Nazjatar, wprowadzonego w patchu 8.2, Rise of Azshara, w rozszerzeniu Battle for Azeroth dla World of Warcraft. Nie jest to jednak trudne i pozwoli graczowi na przeżycie jednej z bardziej kreatywnych stref w całej grze.

Nazjatar otwiera się naturalnie w fabule World of Warcraft Battle for Azeroth, ale są pewne wymagania, które gracz musi spełnić, zanim wyruszy w drogę. Wymagania te obejmują posiadanie przynajmniej 50 poziomu oraz przyjaźń z kilkoma różnymi frakcjami. W przypadku Sojuszu, obejmuje to Storm’s Wake, Proudmoore Admiralty oraz Order of the Embers. Jeśli chodzi o Hordę, są to Voldunai, Imperium Zandalari oraz Ekspedycja Talanji.

Po osiągnięciu przyjaznej reputacji z tymi frakcjami i osiągnięciu przynajmniej 50 poziomu, gracze otrzymają od razu zadanie swojej frakcji, które wyśle ich do Nazjatar. Sojusz otrzyma „Ofensywę Wilka”, a Horda „Rozkaz Wodza”. Od tego momentu questy stają się bardzo jednolite dla obu frakcji, z wyjątkiem różnych powodów, dla których udają się do strefy. Podążanie za linią questów pozwoli graczom na ostateczne wejście do Nazjatar.

Trzeba się trochę napracować, aby uzyskać przyjazną reputację u niezbędnych frakcji, ale wykonywanie zadań pobocznych, kończenie zadań światowych i wysyłanie ochroniarzy na misje dla reputacji odciąży Cię i otworzy przed Tobą krainę Naga znacznie szybciej. Reputacja ta jest łatwo budowana poprzez naturalne postępy, więc gracze nie powinni się martwić.

Z powodu kryzysu poziomów, który miał miejsce przed premierą Shadowlands, gracze mogą znaleźć się w Battle for Azeroth dużo wcześniej niż się spodziewali, ale punkty doświadczenia zdobyte w walkach i zadaniach są więcej niż wystarczające, aby wysłać ludzi do poziomu 50. Prowadzenie lochów i zadania poboczne są zawsze mile widzianym dodatkiem do upewnienia się, że postać gracza jest w stanie wejść do Nazjatar. Są to również doskonałe sposoby na zdobycie przedmiotów poziomowych, aby przygotować się do wejścia do zanurzonego obszaru.

W Nazjatar jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, przedmiotów do zdobycia i bogactw do znalezienia. Bez względu na to, czy chodzi o rajdy, questy, czy po prostu podziwianie otoczenia, gracze nie mogliby nie odblokować i nie doświadczyć domeny Królowej Azshary. Ponieważ premiera 9.1 trwała dłużej, nowsi gracze mogą od razu przejść do starszej zawartości, odblokować fajny rajd i zdobyć kilka niesamowicie wyglądających przedmiotów transmog.

Gdzie znaleźć Dziennik Aryliny (arylina’s diary) w Nazjatarze

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć Pamiętnik Aryliny w Nazjatarze, najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę to:

  • Pamiętnik pojawia się w losowych miejscach
  • Jeśli Twoje torby są pełne, nie znajdziesz pamiętnika (!)
  • Z daleka nie wygląda jak pamiętnik; wygląda jak błyszczący fioletowy stół (…na którym leży pamiętnik)
  • Sprawdź wnętrza budynków
Previous Głośnik średniotonowy bez tajemnic
Next Bio Agadir. Pielęgnacja skóry naturalnymi olejami.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NARADA KADRY KIEROWNICZEJ POLICJI

Zakończyła się narada kadry kierowniczej podsumowująca roczną pracę polskiej Policji. Komendant Główny Policji podkreślił, że założenia na rok 2016 zostały zrealizowane – świadczą o tym wysokie społeczne oceny pracy policjantów

Wiadomości 0 Comments

SENIORKI ODPRAWIŁY OSZUSTÓW Z KWITKIEM

Jak nie dać się oszustom pokazały wczoraj opolskie seniorki. Mieszkanki Opola i Niemodlina otrzymały telefon od osoby podającej się za ich wnuczkę, która potrzebowała natychmiastowej pomocy finansowej. Seniorki nie dały

Wiadomości 0 Comments

OKRĘGOWE ZAWODY TRESURY PSÓW SPECJALNYCH

Przewodnik psa – mł. asp. Rafał Gruszka z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich oraz jego czworonożny przyjaciel Korina zajęli I miejsce w Okręgowych Zawodach Tresury Psów Specjalnych. W konkurencjach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź